SOME LIKE IT HOT

Є задачі

Організація новорічного вечору для натхнення колективу драйвовим настроєм у новому році - після періоду, сповненого плідної роботи та необхідності самовіддачі з боку співробітників

Є рішення

Новий рік у душевному ритмі джазу та елегантному стилі вінтаж – саме те, чого несвідомо прагнув кожен у команді TIKKURILA на початку року. Сюжет класичного голлівудського кінофільму “Some Like it Hot” об’єднав у собі найяскравіші соціо-культурні символи тієї епохи, за що і був обраний нами для витонченої подачі теми “Америка 20-х”.
Розважальна програма була прийнята гостями на гучне і синхронне “ура” - за рахунок:

  • унікальних декор-елементів, що переносили учасників у екстер'єр зображеної у фільмі дійсності,
  • творчих інтерпретацій пам'ятних кіномоментів - у шоу-номерах на сцені,
  • яскравої палітри стилізованих інтерактивних розваг.

Матеріалізація атрибутів епохи, що знайома нам лише з кіно та книг, можливість фізично відчути її реальність та навіть долучитися до неї (за рахунок примірки на себе образів та стилю того часу) забезпечили успіх концепту у реалізації. З іншого боку, поєднання неочікуваних шоу-засобів надало класичному для таких форматів сценічному ходу необхідної динаміки. Її відображенням став отриманий співробітниками заряд трудового ентузіазму.

Є результат

Формат і стиль заходу з перших хвилин забезпечив високий рівень залученності колективу у програму. Можливість перенестись у часі та просторі - в світ, де кожен може зіграти будь-яку версію себе самого, став дієвим інструментом внутрішнього “перезавантаження”, що кожному працівнику приніс свою користь.

Клієнт: TIKKURILA

Сфера бізнесу: побутова та будівельна ЛКМ

Інструмент реалізації задач: корпоративна подія

Формат: новорічна гала-вечеря

Кількість гостей: 180

Місце проведення: ресторан Оазиc, Київ

Дата: 29 січня 2016 р.

ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН