secret party

Є задачі

Проведення неформальної зустрічі співробітників у передноворічний час
Організація гри “Мафія” – на колектив із 100 осіб

Є рішення

Гра у «мафію» - класика групових розваг. Але групова гра, розрахована максимум на 16 учасників за сесію, ще не значить командна – для сотні співробітників різних поглядів, інтересів, професій, навіть робочих адрес.

Формат популярної інтелектуально-психологічної гри було масштабовано до комплексної концепції необтяжливої рольової гри – Secret Party, в обхід історій про чиказький Бродвей чи італійську мафію. Співробітники були запрошені на закриту зустріч Таємного Клубу Посвячених у Таємницю Бізнес Успіху Компанії.

Особлива сценарна форма втілення концепту тримала колектив у тонусі, за рахунок інтеграції атмосферних шоу-моментів у вільний потік вечору, серцем якого були самі учасники. В той же час було вдосталь можливостей для спілкування та вибору розваг на свій смак. Найбільш активні гості стали щасливими володарями особливих бонусів, що були запропоновані на аукціоні сюрпризів.

Такий підхід дозволив учасникам відчути привілей рівної значимості вкладу кожного та свободи бути собою, адже саме це робить успіх компанії можливим.

Є результат

Організований вечір – яскравий приклад результату, якого не очікував ні клієнт, ні власне учасники заходу. Наприклад, Представники Головного Офісу (Германія) зізнались, що українські івенти більш вражаючі та натхненні, ніж відвідані ними у Європі. Запропонований формат Secret Party саме це й мав на меті. Пост-ефект був досягнутий у процесі загального перегляду фотозвіту співробітниками, що максимізував ефект заходу через 2 тижні після нього.

Клієнт: Kuehne + Nagel Ukrainе

Сфера бізнесу: логістичні послуги

Інструмент реалізації задач: корпоративна подія

Формат: закритий світський прийом

Кількість гостей: 100

Місце проведення: ресторан Suluguni, Київ

Дата: 21 грудня 2016 р.
ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН