СТОПАМИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

Є задачі

Об’єднання колективу навколо спільної близької кожному ідеї , що може стати відображенням корпоративної філософії

Налагодження колективних процесів взаємодії у процесі отримання нового непересічного досвіду

Є рішення

У якості консолідуючої ідеї ми обрали таку, що близька кожному жителю нашої країни - на свідомому чи підсвідомому рівні історичної пам’яті. Українське козацтво – один із найбільш потужних архетипів, що втілює ідею надефективності командної роботи на спільне благо.

Українське село привітало колектив компанії у кращих традиціях – гостинно і душевно. Тут команда “Овостар Юніон” не тільки познайомилась із особливостями життя наших історичних попередників, але й стала його невід’ємною частиною – у ході масштабного квесту-тімбілдінгу, що переніс команду у славні часи існування Запорожської Січі. У першому етапі на них очікував театралізований квест з історичними персонажами, а у другому – занурення у світ народного творчості. Таким чином, окрім уроків історії учасники отримали безцінний досвід у галузі рукотворного мистецтва, що навчило українців наділяти речі душою.

У фіналі команди об’єднались заради спільної мети та буквально зрушили кам’яну стіну силою колективного розуму… і справжньої катапульти. Закріпила ефект гала-вечеря з розважальною програмою у фольк-стилі.

Є результат

Не лише методологічна основа тімбілдінгу, але й натхнення українською культурою зробили свою справу – колектив був настільки єдиним у досягненні поставлених цілей, що зрівнятися з ними могли б… хіба що легендарні запорожці!

Клієнт: група компаній «Овостар Юніон»

Сфера бізнесу: агропромисловість

Інструмент реалізації задач: корпоративна подія, тімбілдінг

Формат: театралізований квест, творча майстерня, гала-вечеря

Кількість гостей: 120

Місце проведення: етнографічний комплекс «Українське село», Київська область

Дата: 29 липня 2016 р.ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН