ELKO 016 PARTY

Є задачі

Підтримка високого рівня довіри, який склався між Клієнтом і вендорами за роки співпраці, зміцнення бізнес-позицій у процесі неформального спілкування
Об’єднання партнерів між собою, поглиблення міжособистісних зв'язків  - як доказ існування сформованого навколо бренду friendly community

Є рішення

Кожен елемент закритого заходу в стилі Бондіани був підпорядкований вищій меті - продемонструвати філософію взаємин ELKO з партнерами без зайвих слів, тобто на ділі. Для нас це вилилось у необхідність правильної інтерпретації теми – тобто втілення виключного статусу, інтелігентності у “декораціях” привілейованого стилю життя центрального образу “агента 007”.
Для цього Клієнту було надано ексклюзивні умови роботи з преміальним майданчиком - Buddha Bar. Стиль ведення бізнесу ELKO став натхненням для дизайнерів і креативної команди проекту. Талановиті режисерські рішення і унікальний шоу-контент створили необхідний настрій. Стратегічний набір інтерактивних розваг сприяв знайомству та поглибленню комунікації партнерів між собою, збільшуючи цінність співтовариства вендорів у якості ELKO friends community. Пристрасть, втілена на сцені, та відчуття приналежності до виняткового статусу, що його символізує Джеймс Бонд, сприяли усвідомленню спільності, що очевидно існує між кожним присутнім у той вечір.

Є результат

Кожен у цей вечір виконав своє надзавдання – і гості, і Клієнтська команда. Цим і був зумовлений загальновизнаний успіх івенту, що укріпив ділові зв’язки компанії з її партнерами.

Клієнт: ELKO Ukraine

Сфера бізнесу: ІТ, Торгівля

Інструмент реалізації задач: ділова подія

Формат: партнерська зустріч

Кількість гостей: 150

Місце проведення: лаунж-ресторан Buddha-Bar Kiev

Дата: 4 грудня 2015 р.

ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН