COGNIANCE EVOLUTION

Є задачі

Організація новорічного корпоративного вечору для колективу, що за останній рік кількісно збільшився у рази

Створення комунікаційного простору для знайомства працівників та нетворкінгу

Трансляція матеріальних свідчень і результатів проведеного ребрендінгу, розуміння та засвоєння фундаментальних засад корпоративної культури, що формувалась у процесі розвитку компанії від дня заснування – і до сьогодні

Є рішення

Ряд подій у корпоративному житті компанії сформували необхідність певного узагальнення Керівництвом її офіційних позицій та майбутніх цілей. Концепт “Еволюція” став ідеальним втіленням результатів виконаної роботи, з акцентом на сам процес, до якого долучився кожен співробітник. Саме їх зусилля і таланти сформували ДНК компанії. Тому графічний символ ДНК був ідейним центром заходу, словесно втілений у слогані “Еволюція створила COGNIANCE. Тепер COGNIANCE творить еволюцію”.

Генетичний код бренду в рамках програми був трансльований усіма засобами впливу на колективну свідомість (від слів ведучого та шоу-образів, втілених на сцені – до характеру вібрацій звукових хвиль під час виступу хедлайнеру). Як кожен ген формує цей самий код людини, так і у програмі заходу кожен момент мав виключну необхідність, був технологічно довершеним та історично обумовленим.

Є результат

Присвоєння новому офісу компанії назви “Дім” – концептуальний доказ добровільної ідентифікації працівниками себе у якості невід’ємної частини бренду. Відгуки учасників та динаміка подальшого розвитку компанії дозволяють говорити про свідоме і підсвідоме розділення працівниками ідей та цінностей бренду COGNIANCE,  сприйняття їх у якості факторів і корпоративного, і особистого прогресу.

Клієнт: COGNIANCE

Сфера бізнесу: ІТ

Інструмент реалізації задач: корпоративна подія

Формат: новорічна гала-вечеря

Кількість гостей: 500

Місце проведення: теплохід Concert Club Bel Etage, Київ

Дата: 15 січня 2016 р.ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН