BAKER TILLY – володар стихій У ПОШУКАХ П’ЯТОГО ЕЛЕМЕНТА

Є задачі

Організація консолідуючого літнього корпоративного заходу для колективу компанії з елементами командотворення

Мотивація та натхнення антагоністами фінансової сфери – вічними ідеалами та моральними цінностями, що актуальні поза часом

Є рішення

Прагнення людини підкорити сили природи червоною лінією перетинає кожен етап в історії розвитку суспільства. Саме воно стало натхненням корпоративної експедиції BAKER TILLY з елементами командоутворення. Учасники побували в чотирьох experience зонах, присвячених чотирьом стихіям. Мінлива стихія води зажадала від гравців саморозвитку – шляхом вивчення нових методів роботи з непокірною рідиною. Вогонь очікував на ефективні рішення, Повітря розкрило таємниці справжнім профі своєї справи, а Земля випробувала команди на узгодженність дій учасників.

Підтримуючи один одного, команди подолали нелегкі випробування і отримали заповітний останній елемент – поєднавши зусилля. Виявилося, що він завжди був і є поруч, і навіть локація тімбілдінг-програми із самого початку була сповнена його символами, червоними серцями. Із усвідомленням сили Кохання та гордості за блискуче виконану місію, команда BAKER TILLY перейшла до «десерту» - розважальної програми у форматі гала-вечері.

Є результат

Сильна командотворча складова цього концепту посприяла встановленню атмосфери душевним, сімейним святом. Працівникам, більшість з яких – аналітики і фінансисти, у сучасному ритмі життя не завжди вистачає часу для вираження добрих та теплих почуттів відносно одне одного. Віднайдення цього «п'ятого елемента» життєвої гармонії дозволило значно підвищити продуктивність окремих співробітників та команди у цілому.

Клієнт: компанія BAKER TILLY Ukraine

Сфера бізнесу: фІнансові послуги

Інструмент реалізації задач: тімбілдінг

Формат: квест із гала-вечерею

Кількість гостей: 150

Місце проведення: заміський комплекс «Старый пруд», Київська область

Дата: 16 липня 2016 р.ОСТАННІ РОБОТИ

  • UKRAINIAN HAPPINESS REPORT SUMMIT
  • PLARIUM RIO GAME LAUNCH PARTY
  • TEAM WEEK-END KUEHNE+NAGEL
  • Паті в ТВ-форматі
  • КАРМЕН